+511 112 944 | +420 602 212 721

  belledonne@email.cz

  Znojemská 296, Suchohrdly

Header (salon)

header2

Masáže jsou přirozeným, šetrným a příjemným způsobem prevence a léčby bolestí zad, pohybového ústrojí i dalších tělesných orgánů. Lékařské statistiky přitom uvádějí, že více než 80% populace mívá problémy s bolestmi zad a pohybovým ústrojím. Masáž je ideální součástí péče o zdraví a dobrou kondici každého člověka bez rozdílu věku. Pravidelné a kvalitní masáže (ideální doba je jednou za 3 až 4 týdny dle druhu masáže) dokáží předcházet a hlavně taky účinně pomáhat od bolestí přetíženého a jednostranně namáhaného svalstva. Zmírňují psychické napětí a únavu, zlepšují stav pokožky a stimulují činnost lymfatického systému, čímž urychlují odvod škodlivých látek z těla. Masáž je ideální pro celkovou relaxaci a pozastavení, které v dnešní uspěchané době jistě rádi oceníte.

Za svou dlouholetou praxi v tomto oboru i mimo Českou Republiku jsem získal cenné zkušenosti, které rád předám ve prospěch Vašeho zdraví. Ostatně o kvalitě a profesionalitě mé práce mohou vypovídat různé sportovní výpravy doma i v zahraničí, desítky a stovky spokojených klientů. Klientů, kterým jsem pomohl od řady potíží, nebo čistě jen vytvořil hezký pocit relaxace a klidu. Přijďte a pochopíte J

Vyberte si druh masáže či procedury, která Vás zaujme a domluvte si termín na recepci salonu Belle Donne. Vyžádejte si také klientskou kartu. Tato poskytuje 10 % slevu na jakoukoliv masáž  absolvovanou do 1-kalendářního měsíce od minulé masáže, zapsané v této kartě.

Jak masáž probíhá? V příjemné a přátelské atmosféře, při svíčkách a vůních přírodních esenciálních olejů z oblasti Magrebu. Sami nemusíte dělat nic, na nic nemusíte myslet. Pouze ležíte na pohodlném masérském lehátku, relaxujte a necháváte se hýčkat. Po samotné masáži či wellness proceduře se budete cítit uvolnění, odpočatí a přitom aktivní. Každá Vámi zvolená masáž či procedura má své specifické účinky.

Níže najdete nabídku masáží a procedur, z kterých si určitě vyberete

Váš Tomáš Pitrun - fyziomasér, balneoterapeut a specialista na wellness

 

INDIKAČNĚ-RELAXAČNÍ FYZIOMASÁŽE

Tento typ fyziomasáže jsem vytvořil a seskládal pro nejvyšší efekt při řešení různých problémů pohybového aparátu, lymfatického systému, a dalších... Zároveň kladu důraz pro maximální relaxační pohodu během a po masáži. Patří již léta mezi nejoblíbenější typ masáže u mých klientů. V nabídce mám dva typy těchto masáží.  Nabídka viz. níže.

Obsahuje celou řadu účinných masážních technik, s důrazem na místa, která v danou chvíli potřebují největší míru pozornosti, což je předmětem konzultace před samotnou masáží. Používám většinou vlastní masážní techniky, ale užijete si i vybraných části Peruánských masáží lávovými kameny, havajskou masáž Lomi Lomi, prvky z lymfatické masáže, či reflexně relaxační masáže. U zad jsou použity prvky z Breussovy metody masáže meziobratlových plotének páteře. V případě potřeby zde využívám odblokační techniky zad a šíje, sakroiliakálního skloubení ("esíčka") a dalších účinných metod. Tato fyziomasáž má vysoký terapeutický, regenerační a relaxační účinek. Uvolňuje svalové napětí a má celkově pozitivní vliv na problémy pohybového ústrojí. Stimuluje krevní oběh a lymfatický systém, hluboce relaxuje a harmonizuje a současně s vysokým lymfaefektem pomáhá detoxikaci organismu. Nabídka je i pro klienty s problémem křečových žil, kteří sice nemůžou klasickou masáž nohou, či celkovou masáž (je kontraindikace)a chtějí  během masáží starostlivost o své  nohy.

 

 

ARGANOVÁ INDIKAČNÍ FYZIOMASÁŽ - s Inca Collagenem, s harmonizací energií a lymfa efektem – pro pohodu, relax, sladění  pohybového ústrojí a krásnou pleť

Tato speciálně sestavená masáž má ke všem pozitivním účinkům této fyziomasáže, také velký efekt pro zdravou a krásnou pleť. Využívá vynikajících účinků arganového oleje  AYMI BERBER COSMETIC z Maroka a unikátního bioaktivního Inca Collagenu ve formě peptidů. Na závěr dle zvolené masáže, arganové  pleťové sérum na  obličej.

Součástí této masáže je také energetická masáž páteře a na závěr energetická harmonizace - sladění toků energie v lidském těle.  Po masáži  je důležitý dostatečný pitný režim.

Arganový olej AYMI udržuje tajemství krásy, pochází až z dalekého Maroka. Díky svým vynikajícím účinkům při masáži, je považován za nejlepší masážní olej na světě. Tento vzácný olej je lisovaný za studena z ovoce Argana Spinoza, které roste pouze v jižním Maroku. Již více než 1000 let je arganový olej pro marocké ženy elixírem mládí. Je silným antioxidantem, bohatým na nenasycené mastné kyseliny a vitaminy. Má vyživující, hydratační účinky, chrání pokožku a obnovuje její mládí. Zároveň ji projasní, zjemní a poskytne ochranu před vnějšími vlivy. V samotném závěru Anti-aging  ošetření  s  Inca Collagenem  - lehkým vmasírováním

Uvedená nabídka masáží určitých partií se může dle potřeby a přání klienta různě kombinovat, cena je pak dle vyčleněného času.

 

NABÍDKA ARGANOVÝCH INDIKAČNÍCH  FYZIOMASÁŽÍ:

 • ZÁKLADNÍ MASÁŽ (cca 40 min.) 580,- Kč nebo 25 € - záda a šíje
 • KLASICKÁ MASÁŽ (cca 60 min.) 680,- Kč nebo 30 € - záda, šíje,  relaxačně reflexní masáž horních končetin a tepelně uvolňující zábal páteře. Bonus: během tepelného zábalu relaxačně reflexní masáž chodidel. V případě potřeby odblokační  techniky zad a šíje.
 • KOMPLEXNÍ MASÁŽ (cca 90 min.) 980,- Kč nebo 42 € - záda, šíje, tepelně uvolňující zábal páteře, relaxačně reflexní masáž horních končetin a dolních končetin, včetně chodidel. V případě potřeby odblokační techniky zad a šíje, sakroiliakálního skloubení
 • KOMPLEXNÍ MASÁŽ S PROCEDUROU PRO UNAVENÉ BOLAVÉ NOHY, NEBO KŘEČOVÉ ŽÍLY (cca 90 min.) 980,- nebo 42 € záda, šíje, tepelně uvolňující zábal páteře, relaxačně reflexní masáž horních končetin + procedura pro unavené bolavé nohy, nebo křečové žíly, vhodné pro unavené nohy, problémy s prokrvením, velmi účinné na křečové žíly, efektivní varianta nahrazující  masáž nohou – popis viz. strana 7. – „péče o dolní končetiny“)
 • DOPLŇUJÍCÍ MASÁŽ DEKOLTU, HLAVY A OBLIČEJE + obličejové liftingové sérum s arganem (+ cca 15 min) + 120,- Kč nebo 5 € – pouze k výše uvedeným masážím. Nutno předem objednat při rezervaci masáže a rezervovat čas i pro tuto masáž.
 • CELKOVÁ MASÁŽ (cca 120 min.) 1.280,- Kč nebo 55 € - záda, šíje, tepelně uvolňující zábal páteře, relaxačně reflexní masáž dolních a horních končetin, tepelně uvolňující zábal chodidel, břicho, hlava, obličej a dekolt s obličejovým liftingovým sérem s arganem

 

INDIKAČNÍ KLASICKÁ FYZIOMASÁŽ – pro relaxaci, uvolnění, řešení problémů pohybového ústrojí

Před masáží si vyberete olej, který Vám nejvíce vyhovuje. Doporučuji pro tuto masáž přírodní olej Levandule z Provence a to pro jeho jedinečné účinky v rámci této masáže. Pokud dáváte přednost jiným vůním, tak si jistě vyberete z naší nabídky přírodních olejů AYMI BERBER COSMETIC z Berberských zemí severní Afriky. Oleje jsou vyráběny podle starověkých receptur, bez přidání minerálních olejů, parfémů, barviv, chemických konzervantů. Kombinace účinných látek a vůní těchto exkluzivních olejů a masážních technik vám připraví nezapomenutelný zážitek.

Uvedená nabídka masáží určitých partií se může dle potřeby a přání klienta různě kombinovat, cena je pak dle vyčleněného  času

 

NABÍDKA KLASICKÝCH INDIKAČNÍCH  FYZIOMASÁŽÍ:

 • ZÁKLADNÍ MASÁŽ (cca 40 min.) 460,- Kč nebo 20 € - záda a šíje
 • KLASICKÁ MASÁŽ (cca 60 min.) 560,- Kč nebo 24 € - záda, šíje, relaxačně reflexní masáž horních končetin a tepelně uvolňující zábal páteře. Bonus: během tepelného zábalu relaxačně reflexní masáž chodidel lávovými kameny. V případě potřeby odblokační techniky zad a šíje.
 • KOMPLEXNÍ MASÁŽ (cca 90 min.) 840,- Kč nebo 35 € - záda, šíje, tepelně uvolňující zábal páteře, relaxačně reflexní masáž horních končetin a dolních končetin, včetně chodidel.   V případě potřeby odblokační techniky zad a šíje, sakroiliakálního skloubení(esíčka)
 • MASÁŽ S PROCEDUROU PRO UNAVENÉ BOLAVÉ NOHY, NEBO KŘEČOVÉ ŽÍLY (cca 90 min.) 840,- Kč nebo 35 € - záda, šíje, tepelně uvolňující zábal páteře, relaxačně reflexní masáž horních končetin + procedura pro unavené bolavé nohy, nebo křečové žíly, vhodné pro unavené nohy, problémy s prokrvením, velmi účinné na křečové žíly, efektivní varianta nahrazující masáž nohou – popis viz strana 7. – „péče o dolní končetiny“)
 • DOPLŇUJÍCÍ MASÁŽ DEKOLTU, HLAVY A OBLIČEJE (+cca 15 min) + 120,- K nebo 5 €č – pouze k výše uvedeným masážím. Nutno předem objednat při rezervaci masáže a rezervovat čas i pro tuto masáž
 • CELKOVÁ MASÁŽ (cca 120 min.) 1.090,- Kč nebo 45 €- záda, šíje, tepelně uvolňující zábal páteře, relaxačně reflexní masáž dolních a horních končetin, tepelně uvolňující zábal chodidel, břicho, hlava, obličej a dekolt

 

 

LYMFA MASÁŽE A LÁVOVÉ KAMENY

MANUÁLNÍ LYMFATICKÁ  MASÁŽ - se zvýšeným efektem lávovými kameny 

Lymfatické uzliny (mají fazolovitý tvar) pracují jako filtry, skrze které protéká mízními cévami lymfa (čirá tekutina). Dospělý člověk má několik set uzlin. V uzlinách jsou bílé krvinky, které provádějí kontrolu protékající mízy. Lymfatický systém nemá vlastní pumpu, jakou má krevní systém v podobě srdce, a proto je více náchylný k poruše transportu. Jestliže nepracuje nebo je jeho činnost zpomalena, zůstávají zbytky látkové výměny v tkáních. Tukové buňky zvětšují svůj objem, vytvářejí se tukové polštářky, celulitida a otoky. Pomocí lymfatické masáže se lymfa aktivuje a odplaví škodliviny z těla ven.

Lymfatická masáž, kterou provádím se dělí na dvě části. Začíná jemnými tahy lávovými kameny. Tyto vám hloubkovým sálavým teplem aktivuje tok lymfatického systému. Tato pak přechází v  manuální lymfadrenáž.  Co se v těle poté děje? Uvolní se tím hlavní uzliny a odvede drenážovanou tekutinu vylučovacím systémem z těla ven. Tato metoda je zcela přirozená a odborně zdůvodněná.

 

NABÍDKA LYMFA MASÁŽÍ:

 • ZADNÍ ČÁST TĚLA (cca 60 min.) 560,- Kč nebo 24 €  -  záda, šíje, zadní část dolních a horních končetin
 • DOLNÍ KONČETINY (cca 60 min.) 560,- Kč nebo 24 €  - celé dolní končetiny
 • CELKOVÁ (cca 90 min.) 840,- Kč nebo 35 €

 

 

PERUÁNSKÁ RELAXAČNÍ MASÁŽ - sálavými lávovými kameny s lymfa efektem

Peruánská relaxační masáž je exkluzivní terapií, která spojuje hloubkově působící teplo sálající z lávových kamenů ohřátých ve vodní lázni na přesně nastavenou teplotu a speciální, u nás netradiční  masážní techniky do nezapomenutelného zážitku. Přírodní olej, hladký a klouzavý povrch kamenů ukrytých při této technice v dlani maséra, kombinace tlaků a tahů s prsty vytváří hloubkový uvolňující efekt masírované partie. Masáž pomáhá odstraňovat blokace na důležitých bodech (meridiánech) a rozproudit tok energie v těle. Má vysoký terapeutický a relaxační účinek. Stimuluje krevní oběh a lymfatický systém, hluboce relaxuje a harmonizuje, energizuje celé tělo a pomáhá detoxikaci organismu. Tělo se dokonale uvolní, mysl se zbaví stresu a napětí.                                        Pro níže popsanou Peruánskou masáž exklusive Inca Collagen je použitý vybraný arganový olej a Inca Collagen

 

NABÍDKA PERUÁNSKÝCH MASÁŽÍ LÁVOVÝMI KAMENY:

 • ZÁKLADNÍ MASÁŽ (cca 40 min.) 500,- Kč nebo 22 € - záda a šíje, tepelně uvolňující zábal páteře
 • AVOKÁDOVÁ MASÁŽ - zadní část těla (cca 60 min.) 600,- Kč nebo 26 € - záda, šíje, zadní část dolních a horních končetin, relaxačně reflexní masáž  chodidel a tepelně uvolňující zábal páteře.
 • ARGANOVÁ MASÁŽ EXKLUSIVE INCA COLLAGEN (cca 60 min.) 700,- Kč nebo 30 € - záda, šíje, zadní část  dolních a horních končetin, relaxačně reflexní masáž chodidel a tepelně uvolňující zábal páteře.
 • ARGANOVÁ MASÁŽ SE ZÁBALEM A OŠETŘENÍ DOLNÍCH KONČETIN – pro unavené nohy a křečové žíly (cca 90 min.) 900,- Kč nebo 40 € - záda, šíje, tepelně uvolňující zábal páteře, relaxačně reflexní masáž horních končetin + procedura pro unavené bolavé nohy, nebo křečové žíly, vhodné pro unavené nohy, problémy s prokrvením, velmi účinné na křečové žíly, efektivní varianta nahrazující  masáž nohou – popis viz strana 7. – „péče o dolní končetiny“) !!! AKCE: Pro tuto masáž si můžete vybrat jakýkoliv olej!!!

 

 

SPECIÁLNÍ MASÁŽE – TĚHOTENSTVÍ A DĚTI

HARMONIZUJÍCÍ MASÁŽ PRO NASTÁVAJÍCÍ MAMINKY a v období po porodu

Masáže mají pozitivní vliv na psychický a fyzický stav nastávajících maminek. Pomáhají lépe se vyrovnat se změnami probíhajícími během gravidity, překonávat napětí i únavu. Těhotenská masáž je skvělou přípravou na porod, dochází k uklidnění i při porodu, zejména ve spojení s aromaterapií. Uplatňuje se velmi šetrný masážní postup. Masáž probíhá ve vhodných polohách, a to s ohledem na rostoucí bříško, a současně se vynechávají určité oblasti těla maminky. Používají se přírodní oleje AYMI, dle výběru maminky. Masáž doporučuji  také v poporodním období, protože u maminky je při porodu vydáno obrovské množství energie, kterou musí obnovit a zároveň se musí vyrovnat se stresem nahromaděným během těhotenství a při porodu.

Masáže doporučuji až od II. trimestru těhotenství.

NABÍDKA PRO TĚHOTNÉ MAMINKY A V OBDOBÍ PO PORODU:

 • HARMONIZUJÍCÍ MASÁŽ (40 min.) 460,- Kč nebo 20 €
 • HARMONIZUJÍCÍ ARGANOVÁ MASÁŽ s Inca Collagenem (40 min.) 580,- Kč nebo 25 €

Tyto masáže je po dohodě  možno prodloužit na 60 minut (+90,- Kč nebo 4 €)

 

 

DĚTSKÉ DOTEKOVÉ RELAXAČNÍ MASÁŽE s vanilkou a papájou

Dětská masáž byla vždy praktikována v mnoha kulturách po tisíce let a výzkumy ukazují  její velkou prospěšnost.

Mnou používané dotekové relaxační měkké techniky jsou dětmi velmi oblíbené. Jedná se v podstatě o velmi jemné a citlivé masírování dětského těla pomocí kvalitních přírodních olejů. Často jsou i vloženy techniky mírně nahřátými lávovými kameny. Podobně jako u Indikační fyziomasáže pro dospělé, vychází z aktuálních potřeb dítěte. Samotné individuální zaměření je vždy po domluvě s rodiči. U dětí vždy vyžaduji přítomnost alespoň jednoho z rodičů a to po celou dobu masáže.

Jaký přínos má tato masáž pro dítě?

Díky ní dochází k regeneraci těla, odstraňuje napětí a ztuhlost svalů. Fyziologicky se stimuluje a zlepšuje krevní oběh, což má vliv na rozvoj všech tkání a činnost orgánů. Zlepšuje se podpora dýchání, podporuje se rozvoj hrudníku a správného držení těla. Stimuluje se pokožka, jednotlivé nervy a jejich zakončení, a tím posiluje i hmat. Je vhodná především pro mladé sportovce, kteří potřebují svému tělu dopřát regeneraci, kompenzovat jednostranné přetížení a udržovat dlouhodobou tělesnou kondici. Masáž působí zároveň jako prevence  potenciálních problémů souvisejících s přetěžováním pohybového aparátu.

Při masáži se děti uvolní, zklidní, zbaví se stresu a únavy. Masáž se úspěšně osvědčuje u dětí hyperaktivních, neklidných i nespavých. Velmi pozitivní efekt bývá  u dětí s lehkou mozkovou disfunkcí, mozkovou obrnou apod.

NABÍDKA DĚTSKÝCH DOTEKOVÝCH RELAXAČNÍCH MASÁŽÍ:

 • MASÁŽ pro děti do 8 let (20 min.) 300,- Kč nebo 13 €
 • MASÁŽ pro děti od 9 do 14 let (40 min.) 460,- Kč nebo 20 €

!!! POZOR AKCE: Chcete-li přijít oba rodiče NA JAKOUKOLIV MASÁŽ V JEDNOM TERMÍNU (to znamená hned po sobě), MŮŽETE ZÁROVEŇ OBJEDNAT na stejný termín SVÉ DĚTI NA DĚTSKOU MASÁŽ. Při dvou masážích jdoucích po sobě, získáte v následném čase pro jedno dítě dětskou masáž zcela ZDARMA.

 

 

ŠKOLA DOTEKŮ

RODINNÉ MASÁŽE - sbližující rituál pro rodiče s dětmi

Přijďte se naučit vzájemným rodinným masážním dotekům.

 Jak dnes funguje celá řada rodin? …Pár samostatných jednotek, které se s trochou štěstí potkají při večeři . A při tom všem shonu, ztrácíme schopnost být se svými blízkými v dotycích a dávat jim najevo svou lásku. Někdy ale hodina dobře investovaného času nabije více než celý den strávený povalováním u televize.

Jak to celé probíhá? Při svíčkách a příjemné hudbě postupně masíruji relaxační metodou za asistence ostatních členů vždy jednoho člena rodiny. Ukážu a vysvětlím vše důležité kolem masážních dotyků, které pak můžete využívat v domácím prostředí. Domů si pak můžete odnést vybraný masážní olej.

PŘIJĎTE SI SPOLU UŽÍT RODINNOU MASÁŽ!

NABÍDKA ŠKOLA DOTEKŮ PRO RODIČE S DĚTMI:

 • RODINNÁ MASÁŽ - sbližující rituál pro rodiče s dětmi 2+1 (60 min.) 600,- Kč nebo 26 €
 • RODINNÁ MASÁŽ - sbližující rituál pro rodiče s dětmi 2+2 až 3 (90 min.) 800,- Kč nebo 35 €

 

 

PARTNERSKÁ MASÁŽ – namasírujte svého partnera(ku) (TIP)

Chcete překvapit svého partnera, či partnerku? Darujte mu(ji) dárkový poukaz na partnerskou masáž a osobně ho(ji) namasírujte s mou odbornou asistencí.

Jak to probíhá? Vybereme spolu ideální typ masáže, olejíček. Začneme společně masírovat Vašeho partnera(partnerku). Celou masáž Vás povedu a vždy vysvětlím co bude třeba. A bude jen a jen na Vás, do jaké míry zapojíte vlastní iniciativu. 

Naučíte se něco, co budete určitě následně používat i v soukromí a obohatíte svůj partnerský život. Domů si pak můžete odnést vybraný masážní olej.

 

NABÍDKA ŠKOLA DOTEKŮ PRO PARTNERY:

 • PARTNERSKÁ MASÁŽ (cca 45 min.) 600,- Kč nebo 26 € – masáž jednoho partnera
 • VZÁJEMNÁ MASÁŽ (cca 90 min.) 1.000,- Kč nebo 43 € – vzájemná masáž obou partnerů

 

 

PÉČE O DOLNÍ KONČETINY

REFLEXNÍ RELAXAČNÍ MASÁŽ nohou - s lávovými kameny

 

Reflexně relaxační masáž nohou a samotných chodidel  navazuje na starověké terapie vyspělých civilizací, např. akupunkturu, je však zcela neinvazivní a příjemná. Používám zde kombinaci tlaku prstů a speciální masážní techniky za pomocí lávových kamenů. Na nohou existuje množství bodů a zón, které jsou meridiány (energetickými drahami) propojeny se všemi tělesnými orgány. Stimulací těchto bodů lze pozitivně ovlivnit funkci souvisejících orgánů, povzbudit jejich přirozenou regeneraci, zmírnit jejich bolest, nebo problémy zcela odstranit.

Tato masáž obnovuje tok životní energie, harmonizuje činnost orgánů, zlepšuje funkci krevního i lymfatického systému, napomáhá organismu vyloučit toxické látky, posiluje nervovou soustavu, uvolňuje napětí a stres.

Reflexologie může hrát důležitou roli v dosažení a udržení lepšího zdravotního stavu a navodit tělesnou a duševní harmonii.

 

NABÍDKA REFLEXNÍCH MASÁŽÍ:

 • MASÁŽ CHODIDEL (CCA 40 MIN.) 460,- Kč nebo 20 €
 • MASÁŽ NOHOU VČETNĚ CHODIDEL  (CCA 60 MIN.) 560,- Kč nebo 24 €

 

 

 

Pro UNAVENÉ BOLAVÉ NOHY nebo KŘEČOVÉ ŽÍLY - s Inca Collagenovým zábalem

Indikace: křečové žíly vnější, vnitřní, metličkové. Otoky nohou, pocit těžkých, unavených a bolavých nohou. Účinky: Zpevnění žilních stěn, zmírnění otoků, pozitivní pocit „lehkých nohou“, zlepšení průtoku krve v žílách na nohou, zlepšení funkce žilních chlopní. Pozitivní vliv na lymfatický systém. Detoxikace. Doporučená doba mezi terapiemi – 1x za 3 až 4 týdny. Pro rychlejší efekt na začátku první tři aplikace cca 1x týdně.

 Jsou dva typy procedur:

 • U křečových žil: lehkým pohlazením cypřišovým olejem s jemně mletým cypřišem a myrtou. Při křečových žílách nelze používat masážní techniky. Proto jsou použity velmi šetrné dotekové techniky. Následuje zábal marockým růžovým a černým jílem. Po zábalu postupně lehce smývám pomocí masážních tahů vodou s esenciálními oleji. Následuje lehké ošetření berberským olejem na bolavé nohy a křečové žíly, opět velmi šetrnou dotekovou technikou.
 • Aplikace u nohou bez křečových žil: lymfaticko relaxační masáž cypřišovým olejem s jemně mletým cypřišem a myrtou. Zábal marockým růžovým a černým jílem. Po zábalu postupně lehce smývám masážními tahy pomocí speciální Kessa rukavice vodou s esenciálními oleji. Následuje závěrečná lymfaticko relaxační masáž berberským olejem na bolavé nohy a křečové žíly.

Po proceduře budete odcházet příjemně naladěni a s pocitem lehkých nohou.

 

NABÍDKA PRO UNAVENÉ BOLAVÉ NOHY A KŘEČOVÉ ŽÍLY:

 • PROCEDURA (cca 40 min.) 450,- Kč nebo 20 € – pro bolavé nohy, či křečové žíly
 • BALÍČEK - 5 PROCEDUR (4x a 5 procedura zdarma) 1.800,- Kč nebo 78 € Tip: vhodné jako dárkový pokaz

Proceduru lze taktéž využít v kombinaci s výše uvedenými masážemi. Např. s indikační fyziomasáží… Viz. nabídka.

 

 

DETOXIKAČNÍ A REGENERAČNÍ MASÁŽE

MEDOVÁ DETOXIKAČNÍ MASÁŽ přírodním lesním medem a zábalem

Medová masáž je účinná detoxikační metoda, která pomáhá při stresu, napětí, nezdravém životním stylu, chronických nemocech, únavě a vyčerpání. Je důležitou prevencí proti stárnutí, celkově omlazuje a ozdravuje organismus. Účinná je taktéž v léčbě civilizačních chorob: revmatické onemocnění svalů a kloubů, žaludeční a střevní poruchy, chronický únavový syndrom, bolest hlavy a migrénové stavy, deprese, jaterní choroby, slabost ledvin, kožní problémy, neplodnost či menstruační potíže. Med pro masáže využívali již staří Číňané, Arabové, Egypťané, Řekové i Římané. Provádí se hlavně na zádech pacienta, protože je tam ukryto největší procento reflexních zón, díky kterým se z těla odvede nejvíce škodlivin. Účinná je ale také na stehnech, hýždích, kloubech, kolenech či obličeji.

Protože vím jak je důležitá kvalita a konzistence medu, (konzistence je důležitá pro to, aby masáž byla příjemná a nebolestivá)vybírám vždy dle vlastní, velmi pozitivní zkušenosti kvalitní med s oblasti čistých a lesnatých  Hostýnských vrchů. Po samotné medové masáži, je aplikován medový zábal. Masáž lze zefektnit předchozí masáží  lávovými kameny s levandulí.

NABÍDKA MEDOVÝCH DETOXIKAČNÍCH MASÁŽÍ :

 • MASÁŽ ZAD SE ZÁBALEM (cca 40 min.) 500,- Kč nebo 22 €
 • MASÁŽ ZAD SE ZÁBALEM A LÁVOVÝMI KAMENY S LEVANDULÍ (cca 60 min.) 600,- Kč nebo 26 €                                                                                                                                                 
 • MASÁŽ PROBLÉMOVÝCH PARTIÍ (cca 40 min.) 500,- Kč nebo 22 € např. při bolestivosti kloubů či svalů

 

 

 BREUSSOVA METODA - regenerační masáž meziobratlových plotének páteře, s třezalkou a Inca Collagenem

 • Breussova masáž meziobratlových plotének páteře je účinná diagnostická technika a masážní metoda. Účinně uvolňuje napětí a tenzi okolo páteře. Efektně dokáže snížit bolestivosti zad. V podstatě to je energetická masáž s regeneračními účinky na páteř. Tato technika zlepšuje prokrvení, výživu i okysličení jednotlivých meziobratlových plotének. Podporuje klidný spánek, detoxikaci a regeneraci organismu. Páteř je po masáži zrelaxovaná, obratle jsou ve správné poloze a klient prožívá pocit hluboké fyzické i psychické úlevy. Používá se výhradně třezalkový olej a Inca Collagen ve formě peptidů. Masáž je taktéž možno absolvovat v kombinaci s lávovými kameny. Tato je aplikována před samotnou Breussovou metodou a ta má díky hlubokému prohřevu následně ještě větší efekt. Při této části masáže používám přírodní olej Levandule s Provence.

 NABÍDKA MASÁŽÍ MEZIOBRATLOVÝCH PLOTÉNEK:

 • Breussova metoda klasická (cca 40 min.) 500,- Kč nebo 22 €
 • Breussova metoda s lávovými kameny (cca 60 min.) 600,- Kč nebo 26 €

 

 

TOP WELLNESS MASÁŽE

ANTICELULITIDOVÁ ZEŠTÍHLUJÍCÍ ANTI-AGING MASÁŽ s prohřevem kessou, černým jílem, arganem a Inca Colagenem (TOP!)

Tato procedura je určena pro ty, kteří mají problém s celulitidou, striemi, jizvami… Je hodně využívána v kombinaci s kavitací a hubnutím všeobecně. Taktéž pro ty, co si prostě jen chtějí zpevnit pokožku. Vychází z tisíce let staré tradiční zeštihlující techniky z oblasti Magrebu. Tyto praktikovaly a praktikují berberské ženy, které jsou proslulé svojí krásou. Proceduru jsem pro vás připravil ve spolupráci s AYMI BERBER COSMETIC.

Začíná manuální masáží marockou peelinkovou  rukavicí  Kessa. Pokožka se prohřeje, očistí a otevře své póry. Následuje lehká lymfatická masáž levandulovým éterickým olejem a masážní technikou aplikuji Marocký černý jíl AYMI BERBER COSMETIC. Tento má obrovský efekt při aktivaci procesu hubnutí, zlepšuje prokrvení a pružnost pokožky, detoxikuje, podporuje správnou funkci lymfatického systému, stimuluje krevní oběh. Aplikovaný jíl je následně ponechán ve formě vysoce účinného zábalu.

Poté je jíl postupně lehce smýván masážními tahy pomocí kessy, a to teplou vodou obohacenou esenciálními oleji. Následuje Lymfaticko relaxační masáž arganovým olejem. Na závěr aplikuji Anti-aging ošetření, který jsem doplnil peptidy Inca Colagenu. Pro zachování bioaktivity jej připravuji bezprostředně před aplikací.

Tato procedura Vám dává tu nejlepší péči s výbornými výsledky. Díky použité technice, velkého množství minerálů, vitamínů, výtažků z léčivých bylin a přírodnin z oblasti Magrebu. V kombinaci s použitým Inca Colagenem pokožku nádherně, vyhladí, hydratují, vyrovnají její pH a působí proti příznakům stárnutí.           Budete překvapeni hladkou, sametově hebkou,  omlazenou a provoněnou pokožkou!

NABÍDKA ANTI-AGING MASÁŽÍ:

 • MASÁŽ ČÁSTEČNÁ (cca 90 min.) 980,- Kč nebo 42 € - celá zadní, nebo přední část těla, nebo jen nohy
 • MASÁŽ CELOTĚLOVÁ (cca 120 min.) 1.280,- Kč nebo 55 € – rozsah i míra pozornosti dle konzultace před masáží

 

 

ČOKOLÁDOVÁ ROZMAZLUJÍCÍ MASÁŽ ZAD s čokozábalem a vanilkovým olejem

Dopřejte si tento wellness zážitek. Masáž přírodní čokoládou je ve wellness centrech stále oblíbenější. Díky čokoládové masáži, či zábalu pronikají do pokožky vitamíny, aminokyseliny, minerály a antioxidanty. Masírováním pravou čokoládou se vytváří endorfiny, tzv. hormony štěstí, čímž získáváme vitalitu a životní energii. Čokoládová masáž, kterou nabízím, si získává oblibu u stále většího počtu klientů. Je totiž velmi podobná mé indikační fyziomasáži zad. Jen není použitý olej, nýbrž rozehřátá čokoláda, kterou pak provádím masážní techniky. V další fázi je teplá čokoláda ponechaná na zádech, jako zábal. Je použita folie a nahoru teplé lávové kameny pro zvýšení účinku tohoto čokozábalu (možno také bez lávových kamenů-dle přání klienta). Po sundání zábalu je na závěr provedena krátká relaxační masáž zad vanilkovým olejem AYMI BERBER COSMETIC.

Před samotnou čokoládovou masáží doporučuji masážní peeling karamelovým scrubem. Tato krásně očistí pokožku a otevře póry.

 

NABÍDKA ČOKOLÁDOVÝCH ROZMAZLUJÍCÍCH MASÁŽÍ:

 • MASÁŽ ZAD S ČOKOZÁBALEM (cca 40 min.) 500,- Kč nebo 22 €
 • MASÁŽ ZAD S ČOKOZÁBALEM A PEELINGEM KARAMEL. SCRUBEM  (cca 60 min.) 600,- Kč nebo 26 €

 

 

HÝČKACÍ WELLNESS PROCEDURA BELLE DONNE s Granáto jablkovým peelingem s Arganem a arabskou kávou, Inca Colagenovým zábalem s bílým marockým jílem, zakončená arganovou relaxační masáží s pískavicí(řeckým senem) a obličejovým liftingovým sérem

 

Tuto TOP masážní proceduru jsem sestavil jako nejefektnější kombinaci  wellness procedur, inspirovaných oblastí Magrebu a vlastními relaxačními masážními technikami.  Používám zde to nejlepší, co v této oblasti nabídnout lze - přírodní  produkty  AYMI  BERBER COSMETIC. Tyto  se vyrábí převážně ručně ze surovin z Maroka, Tunisu a Alžíru, díky tisíce let starým recepturám, dle uznávaných a ověřených rituálů péče o krásu těla a zdraví berberských žen.

Masáž začíná peelingovou masáží jemně rozemletým přezrálým granátovým jablkem dozrávaným v Maroku. Toto těsně před masáží smíchám s Arganovým olejem s výtažky arabské kávy. Následuje lehká masáž bílým marockým jílem s Inca Colagenem,  a poté necháme působit jako zábal.

       Jíl pak postupně lehce smývám masážními tahy pomocí kessa rukavice teplou vodou obohacenou esenc. oleji.

Následuje relaxační masáž arganovým olejem tentokrát s pískavicí(řeckým senem) a obličejovým liftingovým  sérem,taktéž s Arganu.

Tato procedura je příjemným aromaterapeutickým zážitkem, dopřejí Vám tu nejlepší péči s velkým množstvím minerálů, vitamínů a přírodnin z oblasti Magrebu. V kombinaci s použitým Inca Colagenem  pokožku vyhladí, hydratují, vyrovnají její pH a působí proti příznakům stárnutí.

Ještě několik dní po masáži budete překvapeni provoněnou, hladkou, sametově hebkou a omlazenou pokožkou!

 

NABÍDKA WELLNESS PROCEDUR BELLE DONNE :

 • WELLNESS PROCEDURA ČÁSTEČNÁ (cca 90 min.) 1.190,- Kč nebo 45 € zadní část těla -záda, šíje, horní končetiny, zadní část dolních končetin, celá lýtka a chodidla
 • WELLNESS PROCEDURA CELKOVÁ  (cca 120 min.) 1.390,- Kč nebo 60 €

Všechna práva vyhrazena • 2017 Belle donne • Vyrobil Martin Grus - GRUMcz • Ubytování na jižní Moravě